Dárky na míru

Hledáte cestu, jak obdarovat a zároveň se reprezentovat? Přicházíme se spojením elegantního a užitečného dárku s prezentací firmy, reklamou nebo zosobněním. O reprezentačních dárcích přemýšlíme jinak. Snažíme se, aby byly funkční, estetické a zároveň se na nich najde místo pro logo nebo věnování. Posouváme hranici klasických reklamních nebo dárkových předmětů směrem k funkčnímu designu.

Snad jako každý chceme i my překvapovat… Přicházíme s řadou originálních a designových prezentů (reklamních předmětů) různých kategorií, které v kombinaci s vaším logem překvapí, zaujmou a odliší Vás od ostatních.

Vraťte se s námi do dob starých dobrých obchodních vztahů a obdarujte svého obchodního partnera gentlemanským dárkem, např. dřevěným motýlkem, s vaším logem na jeho zadní straně a věřte, že na vás nezapomene.

- Dřevěné, designové manažerské dárky
- Originální dřevěné dárkové a reklamní předměty
- Vše s místem pro Vaše logo
- Řešení pro firmy, které nebaví klasické, otřepané dárky a reklamní dárky
- Funkční reklamní dárky s logem, které budou mít lidé neustále na očích
- Navrhneme a vyrobíme dřevěné dárky na zakázku

tisk-plocha.jpg

Naše produkty

Rádi Vám nabídneme naše vlastní produkty, na které můžeme umístit Vaše logo nebo jinou grafiku. Pokud máte vlastní nápad, poradíme Vám, upravíme naše produkty nebo navrhneme a vyrobíme dřevěný reklamní dárek na míru včetně balení. Při větším objemu Vám vytvoříme individuální nabídku.

V dnešní době jsou velmi žádané manažerské dárky, kdy firmy hledají něco zajímavého pro své obchodní partnery. Originálním a vkusným dárkem může být třeba dřevěný nebo kamenný motýlek. Logo firmy, nebo věnování tiskneme z druhé strany nebo na krabičku. Neotřelou klasikou je také dřevěná propiska s logem firmy, umístěná v rafinovaném papírovém obalu.

Vtipným a čím dál více žádaným reklamní předmětem jsou „dárky nejen pro děti“. Sluší jim to na pracovním stole nebo potěší děti Vašich obchodních partnerů. A děti Vám budou dělat reklamu všude, kde si budou s hračkou hrát (na výletě, v čekárně u doktora, v obchodě). Ne nadarmo se v reklamě často objevují právě děti. Úspěšní jsou třeba panáčci s trikem s firemním potiskem, loutka jako zmenšenina firemního zaměstnance nebo auto s firemním potiskem nebo logem.

Z oblasti textilu zase nabízíme trička a látkové tašky. Nejčastěji se na nás zákazníci obrací s potiskem triček na reklamní, firemní nebo sportovní akce. Také jednotlivci nebo různé skupiny touží po originalitě a pořizují tričko s vlastním motivem.

O nás

Jsme tým. Dnes a denně se snažíme, abychom vás obklopili dokonalými produkty, ze kterých budete mít radost. Vyrábíme nejen loutky a designové hračky, ale zpracováváme také nespočet zakázek napříč našimi rozmanitými technologiemi. Neusínáme však na vavřínech, a tak za pomocí našich designérů, moderních technologií, a hlavně poctivé řemeslné práce přicházíme s novým projektem „Vyberprezent.cz“.

Představujeme řadu originálních a neotřelých prezentů. O reprezentačních dárcích přemýšlíme jinak. Snažíme se, aby byly funkční, estetické a zároveň se na nich našlo místo pro logo nebo věnování. Posouváme hranici klasických reklamních a dárkových předmětů směrem k funkčnímu designu.

Více o firmě Mašek zjistíte na www.umeleckavyroba.cz